NASZA MISJA
Na naszych zajęciach zapewniamy dzieciom atmosferę, która sprzyja osiąganiu zamierzonych celów, pokonywaniu własnych słabości i dążeniu do osiągnięcia sukcesu - jakim jest pływanie. Wierzymy, że umiejętność pływania jest drogą do budowania pewności siebie, samodyscypliny i odwagi w życiu.

NASZA FILOZOFIA
W naszej szkole każda lekcja pływania jest świetną przygodą. Wierzymy, że wczesny pozytywny kontakt z wodą na naszych lekcjach prowadzi do przyjemności i radości w obcowaniu z wodą w późniejszym życiu. Uczymy nasze dzieci kochać wodę nie zapominając o respekcie wobec niej.
Częścią naszego zobowiązania w znalezieniu pływaka w każdym dziecku jest przeobrażenie naszych lekcji w niesamowity wodny plac zabaw. Staramy się tak prowadzić lekcje, dobierać ćwiczenia i zabawy, aby zdobywanie nowych umiejętności było przyjemnością. Wykorzystanie zabawy, twórczego samodzielnego myślenia doprowadza do celu naszych lekcji. Przygoda na fali pozwala dzieciom pokonywać własne słabości, obserwować własne postępy, nie ścigać się z innymi w zdobywaniu nowych umiejętności, zatem każdy może cieszyć się swoim sukcesem.

NASZE ZASADY
TROSKA I ZAUFANIE
Dzieci uczą się najlepiej wtedy kiedy wiedzą że nauczyciel troszczy się o nie. Dziecko, które czuje się bezpiecznie uczy się najefektywniej.
KOMFORTOWE ŚRODOWISKO
Dzieci czują się bardziej komfortowo w ciepłej wodzie. Odpowiednia temperatura wody sprzyja nauce.
WZBUDZENIE ZAINTERESOWANIA DZIECKA
Na naszych zajęciach wykorzystujemy szeroką gamę zabawek i przyborów, które na pewno spodobają się i zainteresują Twoje dziecko.
INDYWIDUALIZACJA
Każde dziecko uczy się w swoim tempie, dlatego staramy się dopasować sposób prowadzenia lekcji do indywidualnych predyspozycji dziecka.
ZAANGAŻOWANIE RODZICÓW
Udział rodzica w lekcji daje dziecku poczucie wsparcia, pewności. Cała uwaga rodzica skupiona jest na dziecku przez co czuje się ono wyjątkowo kochane, chwalone, podziwiane.
NASZ PROGRAM JEST SKUTECZNY I ZABAWNY
Nauka w naszej szkole jest łatwa i przyjemna. Doświadczona kadra, ciekawe lekcje, różnorodność sprzętu sprawiają łatwo przyswajalną kombinację dla sukcesu Twojego dziecka.
BEZPIECZEŃSTWO
Na równi z przyjemnością obcowania z wodą, zdobywania nowych umiejętności uczymy odpowiedzialności za siebie i innych. Każde dziecko uczy się bycia bezpiecznym w wodzie i wokół wody.

Serdecznie zapraszamy!